KOSMETIKA


Firma Janssen Cosmetics byla založená v Německu v roce 1997. Walther Janssen se svojí manželkou Elkou již od roku 1990 usilovně pracovali na vybudování systémového programu péče o pleť. Výsledkem je, že v programu pěstící kosmetiky JANSSEN COSMETICS jsou používány pouze vysoce účinné aktivní přísady a vědecky ověřené materiály, které navíc mají velmi vysokou kompatibilitu. Všechny výrobky prochází přísnými testy a přesto, že jsou vytvořené na vědecké bázi, zůstávají v úzkém sepětí s přírodou a přibližují se standardům farmaceutických produktů. Přesvědčí vás již při prvním použití.

Proč používáme na kosmetiku právě značku Janssen Cosmetics? Jde o prověřenou špičkovou kvalitu, každodenně prověřovanou v 60-ti zemích světa, která i přesto zůstávé cenově dosažitelná. Cena je mnohdy srovnatelná nebo jen o málo vyšší, než výrobky, které ani zdaleka nedosahují parametrů a kvality této značky.   

Cílenou péči o pleť umožňuje "stavebnicový systém", kdy je možné vzájemně kombinovat přípravky z různých řad a zajistit tak maximální účinek pro Vaši pleť.

Dotek-luxusu-2

Každá pleť má specifické požadavky, proto i krémy a intenzivní látky volíme podle typu a stavu pleti.

Samozřejmostí je také kosmetika mladistvé problematické pleti i ošetření pleti mužů. Speciální ošetření zralé, náročné pleti provádím pomocí kolagenových plátů, masek z mořské řasy Matrigelu a vitamínových kůr.

Celková doba ošetření je cca 90 minut a tento čas se věnuji pouze Vám...

Ráda Vám doporučím a vysvětlím, co právě Vaše pleť potřebuje.

 

 

 

Bez-nazvu-8

Co nejlepšího můžete udělat pro svou pleť?


Pořádně se vyspat!

Opravdu, díky pravidelnému spánku a správným kosmetickým krokům (postupům) můžete dosáhnout lepšího vzhledu pleti vcelku snadno.

Během spánku se do celého těla vyplavuje hormon melatonin, který je často nazývám “hormonem proti stárnutí“. Stimuluje regenerační procesy pokožky a velmi tak pomáhá pleti získat hebkost a plný vzhled. Je to jeden z nejúčinnějších antioxidantů a podporuje imunitu. Začíná se vylučovat asi dvě hodiny poté, co tvrdě usnete a pokud spíte v naprosté tmě, je jeho produkce maximální. Když je spánek přerušovaný, mělký nebo příliš krátký, tělo vytváří melatoninu méně a tvář je povadlá, suchá. S přibývajícím věkem se tvorba hormonu melatoninu zpomaluje. Kvůli nedostatečnému spánku je tedy naše pleť v horší kondici, než by mohla být.

Jak dlouho tedy spát? Poučka „co naspíte do půlnoci se počítá dvojnásobně“ je určitě známá. Doporučením je minimálně šest hodin spánku.

Než si však půjdete lehnout, dopřejte vaší pleti odlíčení, je to ten nejzásadnější krok. Pouze dokonale vyčištěná pleť může během spánku nerušeně regenerovat, odpočívat a hlavně přijímat a využít všechny prospěšné látky z kosmetických produktů. Nečistoty, které zůstávají na neodlíčené pleti, během spánku oxidují a mohou způsobit podráždění, ucpání pórů a zánětlivé reakce. Na nevyčištěnou pleť nemá smysl nanášet krém, protože ani ten nejluxusnější nemá šanci se vstřebat.

Takže nejprve očištění: použijte třeba bohatou emulzi s AHA kyselinami 4100 Prime cleanser z nové řady Janssen inspira:med. Na dočištění pleti použijte tonikum.

Teprve poté, co je pleť důkladně čistá, naneste krém. Pro mladší pleť lze použít lehoučký gelokrém 4420 Clarifying Cream gel, pro náročnější pleť třeba vyberte opět novinku 4125 Youth Preserve Cream (redukuje jemné vrásky, zvýší hustotu a tloušťku kůže, oživuje pleť). A také nezapomeňte na oční krém – 4160 Eye Care Cream - vše novinky z řady Janssen inspira:med

 

 4100-primecleanser  

   4125-youthpreservecream  

4160

             

 

Pokud máte chuť a čas udělat před usnutím ještě něco pro svou pleť, rozmazlete ji občas například sérem, speciálním koncentrátem nebo ampulkou. Můžete zvolit sérum na zpevnění pleti 4130 Face Sculpture Serum, koncentrát na omlazení pleti 4135 Youth Preserve Serum, případně koncentrát pro zklidnění citlivé či podrážděné pleti 4131 Skin Defense Serum .

 4130    4135    4131
         

Pokud máte chuť a čas udělat před usnutím ještě něco pro svou pleť, rozmazlete ji občas například sérem, speciálním koncentrátem nebo ampulkou. Můžete zvolit sérum na zpevnění pleti 4130 Face Sculpture Serum, koncentrát na omlazení pleti 4135 Youth Preserve Serum, případně koncentrát pro zklidnění citlivé či podrážděné pleti 4131 Skin Defense Serum

 

Trend Edition DETOX Získal Prix De L`Inovace


JANSSEN COSMETICS získává prestižní cenu za inovaci «Prix H. Pierantoni De L'Innovation» počtvrté za sebou. Velká chvála je publikovaná také v časopisu Mezinárodního Kongresu Aplikované Estetiky "Nouvelles Esthétiques" za vynikající výkon.

Náš moderní životní styl je hodně náročný na naše těla a kůži! Náš často každodenní hektický způsob života, zvýšená UV záření a celkově zhoršené životní prostředí přetíží přirozenou čistící schopnost našeho buněčného systému. Bez ohledu na věk, naši kůži chybí svěžest a zářivost, stárne předčasně a začínají se objevovat stařecké skvrny. Naše pokožka vyžaduje lék, který ji vrátí svěžest!

 

JANSSEN COSMETICS vyvinula speciální produkt péče s detoxikačním účinkem, kterému byla udělena Cena roku 2014 za inovaci: New Trend Edition Detox!
  A09231fcca

Koncept této inovativní péče založený na vědeckém základě nám umožňuje podporovat detoxikační proces kožních buněk, a tedy zpomalit viditelné stárnutí pleti. Stařecké skvrny jsou méně viditelné a pleť si zachová mladistvý jas. Svým způsobem lze říci, že kůže získá novou vitalitu, což se odráží ve svěžím a zdravém vzhledu.
New Trend Edition DETOX obsahuje dva inovační přípravky: Nový krém DETOX Cream a DETOX Formula.
Vysoce efektivní a bohatý krém DETOX Cream stimuluje přirozený detoxikační systém buněk a zajišťuje mladistvě vitální pleť. S obsahem lipidů 31% je optimálně vhodný pro spíše suchou pleť.
Výrazně nižší obsah tuku 17% má nový DETOX Formula. Také má matovací účinek. Jeho lehká textura je proto ideální jako podklad pro Make-Up. Po péče s Novou DETOX řadou bude pleť na první pohled výrazně čerstvější. A co je velmi důležité, efekt se dostaví již po krátké chvíli. Pleť je viditelně hladší.

Ideální Detoxikační kůra pro pokožku!

Novou řadu Trend Edition DETOX si nyní můžete objednat v našem studiu.

Bez-nazvu-8

Biocelulózová maska


Biocelulozove-masky

V nabídce JANSSEN COSMETICS nedávno přibyl nový pomocník:

Biocelulózová maska, která vyčerpané a namáhané pleti vrátí mladistvý vzhled.

Jedná se o novou generaci masek určených pro profesionální aplikaci v kosmetickém studiu. Masky vyráběné biotechnologickým procesem jsou nasyceny vysoce aktivními látkami. Mimořádná kvalita a účinnost spolu s jednoduchostí aplikace ji předurčují její vysokou efektivitu. Biocelulózová maska je vhodná pro všechny typy pleti a je hodnocená, jako extrémě dobře snášenlivá. Biocellulosová maska má totiž svou strukturu velmi podobnou lidské pleti. Nehrozí tedy žádné nežádoucí účinky. To potvrzují i testy kožních lékařů.

 

 

 

Biocelulozove-masky-2

 

Hlavní přednosti biocelulózové masky

 • Okamžitý účinek a vypnutí
 • Zvláště redukují mimické vrásky
 • Zvyšují pružnost a elasticitu
 • Vícenásobná ochrana proti volným radikálům
 • Zpomalí proces stárnutí
 • Chrání kůži proti environmentálnímu stresu
 • Mají značně uklidňující účinek
 • Dobrá pleťová snášenlivost

Použitím séra nebo koncentrátu před aplikací masky se efekt ještě zvýrazní. Nanotechnologie masky umožní aktivní látky do kůže přepravovat daleko intenzivněji.

 

Chcete vypadat mladší? Objednejte si tuto proceduru s biocelulózovou maskou od uznávané značky JANSSEN COSMETICS. 

 

Bez-nazvu-8

aplikace masky z mořských řas


Prášková maska s mořskými řasami, aronií, acerolu a cukrem.

Dokáže pleť intenzivně hydratovat, regenerovat a zklidnit, doplní chybějící stopové prvky a modeluje kontury obličeje.

 • podporuje hydrataci, stimuluje krevní oběh
 • působí jako účinný antioxidant, vyhlazuje vrásky
 • usnadňuje vylučování škodlivin a okysličování pleti
 • zásobuje pleť vitamínem C a stopovými prvky
 • zpevňuje kontury obličeje a hluboce hydratuje

 


 
 
 
 
 

Bez-nazvu-8

Nová vize pro mladistvou pleť


TREND EDITION SKIN YOUTH -  pro stále mladou pleť.

MLADISTVÁ PLEŤ

Inspirován nejnovějšími výsledky genetického výzkumu, dekódoval JANSSEN COSMETICS tajemství mladistvé krásy. Použité objevy obdržely v roce 2009 Nobelovu cenu za vynikající prezentaci poznatků v této oblasti. Tato edice poskytuje bezprecedentní ochranu kůže. RSL inovativní aktivní složka chrání pokožku před oxidačním stresem a podporuje tvorbu nových strukturálních bílkovin, extrakt z rýže podporuje opravu a zajišťuje delší životnost kožních buněk.

 

 

 

 


 

Skin Youth Cream

 

Skin Youth Formula

017

   037

Vitalizující krém na zpevnění pleti

Bohatý krém pro optimalizaci profilu je ideální pro ženy, které potřebují vydatnější pěstění. Pokleslé tváře, automaticky zvyšují pravdivý věk a naopak jejich pozvednutí a vypnutí automaticky omlazuje. Účinnost nových složek byla vědecky prokázána, zesílení, zpevnění a větší hustota pleti, vytváří zdravý a zářivý vzhled. Navíc, vysoce aktivní rostlinný extrakt podporuje projasnění kůže, její zpevnění a zesvětlení pigmentových skvrn. Má účinky protizánětlivé, antioxidační a ovlivňuje chromofory kolagen, hemoglobin a melanin.

 

Pěstící, lehká emulze pro mladou přesto náročnou pleť

Obsahuje intenzivní látky, jako stimulační peptidy, pravé Japonské hedvábí, extrakty z ovsa, krátko a dlouho řetězcovou kyselinu hyaluronovou, vitamín E acetát ISIS a sacharid izomerát, které velmi intenzivně bojují s prvními projevy stárnutí na kůži.

Charakteristika produktu

 • zpevňuje obličejové kontury
 • kůži přináší velkou dávku vitality
 • rozzáří pleť
 • vydatná textura
 

Charakteristika produktu

 • zpevňuje obličejové kontury
 • kůži přináší velkou dávku vitality
 • rozzáří pleť
 • lehká textura
 • ideální pod make-up

Návod k použití:

Při domácí péči naneste večer, nebo ráno na vyčištěný obličej a dekolt. Nejlepšího efektu se dosáhneme, používáme-li přípravek preventivně, v době, kdy stárnutí začíná.Výsledkem je dokonalá pleť bez nerovností a pigmentací.

 

Návod k použití:

Domácí péči naneste ráno, nebo večer na vyčištěný obličej a dekolt. Poznámka: Na den ošetřete pleť nemastnou lehkou emulzí Face Guard. Chrání pokožku před UV zářením, účinně bojuje proti předčasnému stárnutí pleti.

Tip na používání

Ideální pod make-up.

Bez-nazvu-8Viditelná remodelace obličejových rysů


TREND EDITION SKIN CONTOUR - pro dlouhotrvající mládí

Simulace-obliceje

Pomocí nejmodernějších počítačových simulací se u JANSSEN COSMETICS zabývali stárnutím pleti. Ví se, že obrys obličeje je rozhodující při posuzovánání věku ženy.
Povislé tváře nás dělají starší, a to i když je kůže jinak bez vrásek, růžová a bezchybná. Trend Edition Contour je absolutní novinkou na trhu s anti-aging produkty. Vybrané peptidy v kombinaci s rostlinnými extrakty pomáhají přetvořit poškození kůže, konsolidují ji z hloubky a poskytují mladistvou a vypjatou pleť.

 

 

 

 

 

 


 

Sin Contour Cream

 

Skin Contour Formula

117

 

137

Krém na zpevnění pleti

Bohatý krém pro optimalizaci profilu. Dojde k zasílení, zpevnění a zvětší se hustota pleti, vytváří zdravý a zářivý vzhled. Projasňuje, působí protizánětlivě, vyplňuje vrásky a vyhlazuje pleť.

 

Lehká emulze na zpevnění pleti

Velmi lehká formule s obsahem tuku 16%. Tvář je po použití spíše matová. Nejlepšího efetku dosáhneme, používáme-li přípravek preventivně. Má účinky protizánětlivé, antioxidační a ovlivňuje kolagen, hemoglobin a melanin. Výsledkem je dokonalá pleť bez nerovností a pigmentací.

Charakteristika produktu 

 • zpevňuje obličejové kontury
 • kůži přináší velkou dávku vitality
 • rozzáří pleť
 • vydatná textura
   Charakteristika produktu
 • zpevňuje obličejové kontury
 • kůži přináší velkou dávku vitality
 • rozzáří pleť
 • lehká textura
 • ideální pod make-up

Návod k použití:

V domácí péči naneste večer, nebo ráno na vyčištěný obličej a dekolt.

 

Návod k použití:

V domácí péči naneste ráno, nebo večer na vyčištěný obličej a dekolt.

Tip na používání

Ideální pod make-up.

 

Bez-nazvu-8

Další zajímavé články o kosmetice Janssen naleznete zde:


Základy péče o okolí očí. Ve dvaceti hydratujte, po třicítce vyživujte.

Chcete si udržet mladistvý vzhled? Bez čisté tváře to nejde. 

I mužská pleť vyžaduje speciální péči

Bez-nazvu-7

(c) Kosmetika Blanka 2014

Novinky