SLUŽBY


Kosmetika

   

Základní ošetření pleti

Nezbytný standart pro dobře vypadající pleť - odlíčení, peeling, hloubkové čištění, masáž, krémová maska, oční krém, konečná úprava malá depilace v obličeji. Janssen Cosmetics.

   Bez-nazvu-4

  

Ošetření mladé pleti

Doporučujeme pro mladší ročníky s problematickou a mastnější pletí. Tato komplexní kůra čistí, hydratuje a zjemňuje mastnější pleť. Malá depilace v obličeji a formování obočí je v ceně. Janssen Cosmetics.

   Bez-nazvu-4

  

Ošetření zralé a náročné pleti

Pro ženy nad 40 let. Po proceduře je pleť zrelaxována a vypadá výrazně mladší. Při opakovaných procedurách se zastaví známky stárnutí pleti. Nechte se hýčkat a vypadejte o deset let mladší. Janssen Cosmetics.

Bez-nazvu-4    Speciální masky a kůry

Přesně podle typu a potřeb vaší pleti. Kolagenové, alginátové, hydratační, liftingové, regenerační. Janssen Cosmetics.

  Bez-nazvu-4  

Samostatné úkony

Samostatně nebo navíc k jednotlivým procedurám vám upravíme obočí, nabarvíme řasy nebo obočí či provedeme depilaci obličeje. Janssen Cosmetics.

  Bez-nazvu-4  

Manuální lymfatická masáž - lymfodrenáž

Jedná se zvláštní druh hmatové techniky, která pomáhá aktivovat mízní systém a podporuje tak zrychlení toku lymfy a její transportní funkci. 

Bez-nazvu-4  

Zdraví

Kvalita pleti velmi úzce souvisí s Vaším zdravotním stavem. Nabízím ucelenou řadu exkluzivních přírodních produktů, potravinových doplňků s výrazným vlivem na zlepšení či udržení Vašeho zdravotního stavu.

  Bez-nazvu-4  

Image

Vaše ošetřená tvář potřebuje opět zkrášlit. Můžete použít produkty špičkové dekorativní kosmetiky, exkluzivní řady dámských a pánských značkových vůní Eau de parfum a několika dalších produktů ve stejné vůni. Vyzkoušejte si v klidu domova pomocí zapůjčených testerů.

  Bez-nazvu-4  

Poradenství

Aby byla Vaše pleť dlouhodobě zdravá a krásná, nestačí návštěva kosmetičky 1x za měsíc Je nutné o ni pečovat každý den. Poradím Vám s výběrem a nabídnu ty nejlépe vyhovující produkty vhodné pro domácí ošetření Vaší pleti.


Bez-nazvu-8

Naši klienti dooporučují


(c) Kosmetika Blanka 2014

Novinky