O nás


 

Kosmetika mě baví a zajímá již řadu let, během kterých jsem nasbírala spoustu zkušeností. Protože jsme každý jedinečný, tak ke všem svým klientkám a klientům přistupuji individuálně a volím vždy ošetření přesně podle momentálních potřeb a stavu jejich pleti. V pohodlí mého kosmetického křesla ve  studiu v centru Brna mnoho mých zákaznic během procedury usíná, čímž dokonale relaxuje. A to je pro mě ta největší pochvala.

Přijďte i Vy si užít odpočinku a obnovit zdraví své pleti a celkovou vitalitu. Příjemné studio najdete v samém centru Brna v pasáži budovy Manag na Dominikánském náměstí. Projít můžete i z náměstí Svobody pasáží Paláce pánů z Lipé. Zde o vás bude pečovat zkušená kosmetička s lidským přístupem a širokou praxí.

  Špičková kosmetika Janssen Cosmetics 
Německá profesionální pěstící kosmetika s dlouholetou tradicí. Produkty jsou vytvořené na vědecké bázi v úzkém sepětí s přírodou a přibližují se standardům farmaceutických produktů
    Praxe od roku 2009
Během svojí praxe jsem získala mnoho zkušeností. Dokáži poskytnout ošetření vhodné přesně pro individuální potřeby vaší pleti a nabídnout správné produkty pro každodenní domácí ošetření.
  Bez-nazvu-3   Stovky spokojených klientů
Aby měla kosmetická péče dlouhodobý efekt, je potřeba pleť odborně ošetřovat pravidelně minimálně 1x za měsíc. Dlouhá řada mých klientů, žen i mužů, je se spoluprací se mnou spokojená a jejich dlouhodobě skvělá pleť díky pravidelné péči je toho důkazem.


Blanka-urbanova-2    

Blanka Urbanová - kosmetička

o   Vlastní kosmetické studio od roku 2009

o   Zkušeností s ošetřením různých typů pleti

o   Specialistka na mikromasáž očního okolí

o   Poradenství s doplňky pro zdraví

 
   

Bez-nazvu-8

 

nahlédnutí do našeho studia 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naši klienti doporučují


(c) Kosmetika Blanka 2014

Novinky